Leverandør til ca. 200 campingpladser

Få en samhandelsaftale, der giver lettere adgang til campingpladserne

DK-CAMP er absolut markedsleder indenfor campingbranchen med ca. 200 campingpladser som medlemmer. Derfor er det attraktivt for leverandører til campingpladser at indgå en samhandelsaftale med DK-CAMP.

Med en samhandelsaftale bliver din virksomhed markedsført overfor ca. 200 campingpladser.

Her på siden finder du informationer om, hvad dit firma kan få ud af en samhandelsaftale med DK-CAMP – og de krav vi stiller til dig som leverandør.

Vil du vide mere?

Vil du høre mere om DK-CAMPS samarbejde med leverandører og om dine muligheder for en samhandelsaftale? Kontakt Hans Jakobsen på 75 71 29 60, hans@dk-camp.dk (træffes bedst mandag – onsdag).

DK-CAMPS LEVERANDØRKONCEPT

SKABELON TIL SAMHANDELSAFTALE MED DK-CAMP

Udstillermesse 19. november 2026

DK-CAMP holder hvert år en inspirationsdag og udstillermesse i november måned  - næste messe holdes 19. november 2026 i Spektrum i DGI-Huset i Vejle. 

Har du ikke en samarbejdsaftale med DK-CAMP, kan tilmelding til messen kun ske efter forudgående aftale med DK-CAMP. Vi forbeholder os ret til selv at udvælge, hvem der udstiller på vores messe.

Udstillermessen giver leverandører til de danske campingpladser en fantastisk mulighed for at komme i dialog med mange af foreningens lejrchefer. På messen får I mulighed for at præsentere jeres produkter og ydelser samt gøde jorden for at lave nye aftaler med campingpladserne.

Foruden foreningens egne ca. 200 campingpladser inviteres næsten alle danske campingpladser til at besøge messen.

Interesseret?

Hvis du er interesseret i at udstille på messen i 2026 - send en mail til hans@dk-camp.dk. Så vil du modtage en invitation i juni 2026 til messen i november.

Der åbnes op for at tilmelde sig til messen i forsommeren 2026.

 SE MESSEMAGASIN 2025